Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy'e hoşgeldiniz.

Unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy, geleneksel konfor, değer ve özen değerleriyle Ramada’nın mütevazi rezidans ve modern tarzıyla birleştirmektedir. İster toplantı isterse dinlendirici bir hafta sonu kaçamağı isteyin, Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy, konaklamanızı keyifli kılacak çok çeşitli misafir hizmetleri, misafir odaları ve modern dekorasyona sahip süitler sunmaktadır.
Daha fazla okuyunKapat

Atatürk Havalimanı

Mesafe: 5 km Otelden
Hotel Ramada, Istanbul, Atakoy
Uluslararası Atatürk Havalimanına sadece 5 km uzaklıkta

Marina Park

Hotel Ramada, Istanbul, Atakoy
Alışveriş Merkezi konseptindeki mağazalarıyla Marina Park, sokaklar, kafeteryalara yeni bir bakış açısı getirerek iş ve özel yemek alanları ve restoranların yeni adresi olmuştur. Marina Park’a büyük katkıda bulunacak turizm, denizcilik sektörünün gelişimi ve paylaşım ile, bölge yeni bir yaşam ve çekim merkezine sahip olacaktır. Marina ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Capacity Alışveriş Merkezi

Hotel Ramada, Istanbul, Atakoy
İstanbul’un 3. Bölgesi olarak tanımlanan merkezin en büyük alışveriş merkezi Capacity Bakırköy Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine bir yaşam ve alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir

FLORYA AKVARYUM

Hotel Ramada, Istanbul, Atakoy
Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, temalandırma, interaktiflik, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi... İstanbul Akvaryum; hacmiyle, içerisinde barındırdığı canlı çeşidiyle, gezi güzergahlarındaki aktiviteleriyle dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahiptir. Kendi alanında ‘ilk’leri ve ‘en’leri olan bir proje.

CNR FUAR MERKEZİ

Hotel Ramada, Istanbul, Atakoy
CNR Fuar Merkezinden sadece birkaç kilometre uzaklıktadır. Misafirlerimiz, gün içinde fuara katılırken merkezde konaklamanın keyfini yaşamaktadır

Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy

Hotel Ramada, İstanbul, Ataköy
Zübeyde Hanım Cad. No 10 Ataköy İstanbul Türkiye
  • Hepsi